Firma Sante Sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem wypiekanych produktów śniadaniowych typu Granola i liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie, a eksport wciąż rośnie  Zatrudnia ponad 1300 pracowników, się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 000 m2  nowoczesnych hal fabrycznych. Sante od wielu lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Sobolew lub/i Stodzew k. Parysowa (mazowieckie)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn w ramach procesu produkcyjnego

  • Pakowanie produktów

  • Zapewnienie wymaganej ilości i jakości produktów na każdym etapie produkcji

  • Pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym)
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn produkcyjnych mile widziane
  • Książeczka zdrowia do  celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia rosnące wraz z doświadczeniem
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Obsługę przez placówkę medycyny pracy w niedalekiej odległości od Zakładu Pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, zapewniamy przyuczenie i wdrożenie na stanowisku pracy
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT na wózki, wciągniki i wciągarki,
  • Prywatna opieka medyczna w  pobliskiej placówce medycznej
  • Karta Multisport,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • ZFŚS
  • Możliwość zniżek na zakup produktów Sante oraz usługi Studia Sante w Warszawie
  • Zatrudnienie od zaraz

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.