Firma Sante sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Mechanik maszyn

Miejsce pracy: Sobolew lub/i Stodzew k. Parysowa (mazowieckie)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • planowanie remontów i modernizacji maszyn
  • udział w remontach maszyn na stanowisku
  • monitorowanie minimalnych stanów magazynowych części strategicznych dla działania urządzeń.
  • utrzymanie w pełnej sprawności układów, urządzeń i instalacji poprzez prowadzenie prawidłowej eksploatacji;
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń;
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy;
  • montaż nowych układów i urządzeń, instalacji;
  • sporządzanie dokumentacji warsztatowej;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu zakładu przemysłowego w zakresie  mechaniki
  • duża samodzielność w działaniu wzorowa organizacja pracy własnej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność
  • operatywność,
  • wykształcenie techniczne o specjalności mechanika maszyn
  • skuteczność, szybkość w działaniu
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość branży elektrycznej
  • umiejętność pracy w grupie i współpracy

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szkolenia

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.