Firma Sante sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem wypiekanych produktów śniadaniowych typu Granola i liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie, a eksport wciąż rośnie  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, rozwija się , a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 000 m2  nowoczesnych hal fabrycznych. Sante od wielu lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Region: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie i księgowanie faktur kosztowych
  • Księgowanie importu usług
  • Ewidencja i weryfikacja sprzedaży z kas fiskalnych
  • Ewidencja, księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych
  • Import i uzgodnienie dokumentów z systemu zewnętrznego do Księgi Głównej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe rachunkowość i finanse lub ekonomiczne
  • Min. 3 lata doświadczenia w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w księgowaniu sprzedaży fiskalnej
  • Znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel)
  • Dokładność, sumienność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Otwartość na nowe zadania, podejście nastawione na automatyzację procesów księgowych oraz optymalizację rozwiązań podatkowych

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Opieka medyczna - Medicover
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenia na życie, ZFŚS
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z basenów oraz strefy saun
  • Zniżki na produkty Sante

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.