Firma Sante sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Informatyk

Miejsce pracy: Stodzew k/Parysowa (mazowieckie)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zdalne oraz lokalne wsparcie informatyczne dla pracowników biura i produkcji
  • Administrowanie i wsparcie aplikacji i systemów produkcyjnych oraz biurowych
  • Wsparcie użytkownika końcowego, obsługa zgłoszeń.
  • Przygotowywanie i aktualizacja sprzętu komputerowego dla pracowników firmy zarówno pod względem software’owym jaki i hardware’owym
  •  Bieżąca naprawa oraz modernizacja sieci teleinformatycznej.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows
  • Mile widziana znajomość działania sieci LAN, VLAN, WLAN, WAN, oraz zagadnień TCP/IP, DNS, DHCP
  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących współdzielenia zasobów (plików, drukarek itp.),
  • Umiejętność konfiguracji i diagnostyki urządzeń sieciowych
  • Staranność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Obsługę przez placówkę medycyny pracy w niedalekiej odległości od Zakładu Pracy
  • Prywatną opiekę medyczną w  pobliskiej placówce medycznej
  • Kartę Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • ZFŚS
  • Możliwość zniżek na zakup produktów Sante oraz usługi Studia Sante w Warszawie
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.