Firma Sante sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem wypiekanych produktów śniadaniowych typu Granola i liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie, a eksport wciąż rośnie  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, rozwija się , a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 000 m2  nowoczesnych hal fabrycznych. Sante od wielu lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Project Manager w obszarze NPD

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Region: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i rozwijanie projektów dotyczących wprowadzania nowych produktów na rynek
  • Zarządzanie procesem tworzenia i wdrożenia produktu na rynek
  • Opracowanie opakowań jednostkowych, zbiorczych, logistyki produktu
  • Aktywny udział w kreowaniu nowych produktów w oparciu o trendy rynkowe
  • Ścisła współpraca z działami technologii, technicznym, produkcji, sprzedaży i marketingu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami R&D/NPD w branży spożywczej
  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania opakowań jednostkowych i zbiorczych
  • Mile widziana praktyczna wiedza ze znajomości technik druku i rodzaju materiałów opakowaniowych
  • Wiedza z zakresu metodologii prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Wysokie zdolności analityczne, negocjacyjne, organizacyjne, interpersonalne

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z basenów oraz strefy saun poza godzinami pracy
  • Znizki na na produkty Sante i usługi Studia Sante

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.