Firma Sante Sp z o.o. jest  czołowym europejskim producentem wypiekanych produktów śniadaniowych typu Granola i liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie, a eksport wciąż rośnie. Zatrudnia ponad 1300 pracowników, nieustannie się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 000 m2  nowoczesnych hal fabrycznych. Sante od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie)

Region: Gdańsk, Kartuzy

Opis stanowiska:

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Współpraca z dotychczasowymi Odbiorcami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z Nimi
  • Analiza rynku
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w całkowicie polskiej firmie
  • Sprzedaż rozpoznawalnych, dobrych produktów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS
  • Zniżki na produkty i usługi firmowe

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.