Firma Sante sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superrior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Obecnie do zakładu produkcyjnego w Skwierzynie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista analityk laboratoryjny

Miejsce pracy: Skwierzyna (lubuskie)

Region: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Planowanie, organizowanie i kierowanie pracą przyzakładowego laboratorium
  • Doskonalenie systemu dobrej praktyki laboratoryjnej
  • Określanie zapotrzebowania na odczynniki, szybkie testy alergenne  i wyposażenie pomiarowo-badawcze niezbędne do wykonywania oznaczeń fizykochemicznych i analiz
  • Nadzór nad eksploatacją aparatury kontrolno-pomiarowej i wyposażeniem laboratorium
  • Nadzór nad właściwą jakością produktów
  • Rozwój metodyk i nowych obszarów analitycznych
  • Zlecanie wykonywania dodatkowych badań asortymentu zewnętrznym laboratoriom
  • Zatwierdzanie harmonogramu badań i zebranie ofert z Laboratoriów zewnętrznych na jego realizację

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Dokładność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie oraz dużą samodzielność w działaniu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie, ZFŚS
  • Zniżki na zakupy produktów Sante

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.