Firma Sante sp. z o.o.  jest  czołowym europejskim producentem wypiekanych produktów śniadaniowych typu Granola i liderem na rynku polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie, a eksport wciąż rośnie  Zatrudnia ponad 1300 pracowników, nieustannie się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 000 m2  nowoczesnych hal fabrycznych.   Sante od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Magazynier

Miejsce pracy: Sobolew lub/i Stodzew k. Parysowa (mazowieckie)

Region: Sobolew

Opis stanowiska:

  • Kontrolowanie stanów zapasów surowców / opakowań oraz ich terminów przechowywania
  • Przyjmowanie/wydawanie towarów do/z magazynu, ich składowanie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji
  • Prowadzenie ewidencji palet według programu komputerowego i kontrola  palet zdekompletowanych.
  • Sprawdzanie ilości, ewidencjonowanie i wydawanie towarów na produkcję/do klienta według zleceń produkcyjnych/ zamówień
  • Sprawdzanie stanu sanitarnego warunków transportu i dostawy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziana aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w całkowicie polskiej firmie
  • Nowoczesny zakład produkcyjny
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia rosnące wraz z doświadczeniem i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Obsługę przez placówkę medycyny pracy w niedalekiej odległości od Zakładu Pracy,
  • Możliwość podjęcia pracy przez osoby bez doświadczenia zawodowego, zapewniamy przyuczenie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT na wózki, wciągniki i wciągarki,
  • Pakiet socjalny w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, możliwość zniżek na zakupy produktów Sante oraz usług Studia Sante

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.