Sante Sp. z o.o. jest  czołowym europejskim producentem śniadaniowych produktów wypiekanych  typu Granola, jest liderem na rynku  polskim w zakresie sprzedaży żywności funkcjonalnej. Swoje produkty sprzedaje do ponad 50 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 1500 pracowników, stale się rozwija, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 40 tys. metrów  hal fabrycznych.  Firma od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”, „Cool Brands Polska”, „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superrior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i osobisty, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu - Elektryk/Elektromechanik

Miejsce pracy: Skwierzyna (lubuskie)

Region: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji okołoprodukcyjnych
  • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych  oraz instalacji okołoprodukcyjnych
  • Nadzór nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnych
  • Nadzór i kontrola nad rozdzielniami NN i podrozdzielniami
  • Nadzór nad zakładową siecią elektro-energetyczną
  • Usuwanie bieżących awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych, przeprowadzanie inspekcji, czyszczeń, smarowań, napraw planowych i nieplanowych sprzętu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe: (elektryk, elektromechanik, elektronik )
  • Systematyczność i precyzja w działaniu
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki, elektryki
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Uprawnienia SEP E1 min do 1 KV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Premie
  • Opieka medyczna - Medicover
  • Karty Multisport
  • Ubezpieczenia na życie, ZFŚS
  • Zniżki na produkty Sante

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Zgłoś swoją aplikację przesyłając CV oraz krótki list motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.